Information

Nowe produkty

Maszynki do cięcia glazury i płytek

Maszynki do cięcia płytek i glazury są niezbędne przy wykonywaniu prac remontowych. Odpowiednio przycięte kafle pozwolą uzyskać idealny kształt, dopasowany do rodzaju powierzchni. W asortymencie naszego sklepu jest dostępna przecinarka do glazury ręczna w wielu wariantach, co pozwala dopasować je do przeznaczenia i posiadanego doświadczenia.

Maszynki do cięcia glazury i płytek 

W tej kategorii nie ma produktów.

Maszyny do cięcia glazury w wielu modelach

W naszej ofercie znajdziesz przecinarki ręczne do glazury w wielu modelach. Różnią się one między innymi pod względem możliwej do uzyskania długości oraz przekątnej cięcia. Maszynka do cięcia glazury jest wyposażona w specjalny system, umożliwiający szybką zmianę kąta cięcia. Tak szeroki wybór maszyn pozwala dobrać odpowiednie narzędzia do cięcia płyt i płytek o różnych wymiarach. Ręczna przecinarka do glazury może być stosowana zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów, którzy samodzielnie wykonują prace remontowe w domu.

Ręczne przecinarki do glazury – nasza oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swoją nową maszynkę do cięcia płytek. Z jej pomocą wykończysz domowy remont i zrealizujesz wiele profesjonalnych zadań. Zadzwoń, by skontaktować się z naszym doradcą i uzyskać poradę, jaka przecinarka ręczna do glazury najlepiej sprawdzi się do Twoich celów. Zamów maszynkę do ręcznego cięcia płytek i zyskaj satysfakcję z perfekcyjnych nacięć i krawędzi.

Maszynka do cięcia glazury - jak wybrać odpowiednią do swoich potrzeb?

Maszyny do cięcia glazury różnią się ze względu na przeznaczenie oraz intensywność użytkowania. Przed wyborem konkretnej przecinarki, warto ustalić, jak będzie przez nas stosowana. Przecinarki ręczne do glazury dzielimy na:

  • standardowe lub profesjonalne – kryterium, które należy brać pod uwagę przy ich wyborze to intensywność stosowania. Jeśli nasza maszynka do cięcia płytek będzie stosowana sporadycznie, przy drobnych remontach, lepiej sięgnąć po model standardowy. Przy profesjonalnych i częstych pracach, należy wybrać profesjonalną przecinarkę,
  • jednopunktowe lub wielopunktowe – w tym wypadku istotny jest łamacz, który posiadają. Przy płytkach o prostym ułożeniu, warto zdecydować się na łamacz jednopunktowy, natomiast w przypadku płytek ciętych ukośnie, lepiej sprawdzi się maszyna do glazury z łamaczem wielopunktowym,
  • jednoprowadnicowe lub z podwójnymi prowadnicami – te maszynki do cięcia glazury wybierane są ze względu na system nacinania,
  • z kątownikiem stałym lub obrotowym – te kategorie różnią się funkcją akcesoriów.

W ofercie naszego sklepu znajdują się maszynki do cięcia płytek od znanych i renomowanych producentów. Narzędzia te gwarantują łatwość użytkowania i efektywność podczas przeprowadzania prac remontowych. Maszyna do cięcia glazury jest wykorzystywana do opracowania nawet bardzo twardych tworzyw o niestandardowych wymiarach. Wykonana z trwałych i odpornych na działania środowiska naturalnego materiałów, gwarantuje sprawność na długi czas użytkowania. Zachęcamy do poznania całej oferty przecinarek. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.