Kilka słów o nas.

Zasada, aby za każdą wydaną złotówkę klient otrzymał wymierną jakość i zadowolenie, zaowocowała w widoczny sposób – firma ENIBO stała się poważnym partnerem dla wielu hurtowni i sklepów w Polsce. Mimo dużej konkurencji zdobywamy zaufanie, które budujemy poprzez dostarczanie naszym klientom narzędzi jakich oczekuje rynek - wysokiej jakości przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Swoją pozycję budujemy na trwałych związkach, gdzie nie zawsze najważniejsze są cyfry.

Początkowo działalność opierała się na małym sklepie narzędziowym który w ofercie posiadał kilka renomowanych marek. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło nam pójść krok do przodu. I tak od 2009 roku idąc  naprzeciw oczekiwaniom klientów nasza firma rozpoczeła import narzędzi pod marka własną ENIBO, WERTEC i TOOLMAN.

Jako prężnie działająca hurtownia narzędziowa oraz dystrybutor narzędzi, chcemy nie tylko sprzedawać towar ale także pomóc to zrobić naszym klientom, partnerom oraz klientom strategicznym.

Taka pomoc ma na celu wyróżnienie punktu handlowego z otoczenia. Naszym celem jest również oferowanie dogodnych warunków współpracy dla naszej szeroko pojętej klienteli. Firma ENIBO stosuje różnorodne formy działalności marketingowej i promocyjnej w dążeniu do wypracowania tożsamości naszych partnerów i jej pozytywnej identyfikacji w otoczeniu.

Nasza firma organizuje szkolenia dla kontrahentów współpracujących z naszą hurtownią. Oferujemy prezentacje i pokazy oraz imprezy integracyjne połączone z akcjami w określonej marce towarowej. Dzięki temu nasi partnerzy mogą zaoferować swoim klientom konkurencyjną cenowo i asortymentowo, kompleksową ofertę narzędzi gwarantując jednocześnie profesjonalną obsługę, solidność i rzetelność kupiecką.

Jeśli nie kupisz pierwszy raz, to Twoja wina,
Jeśli nie kupisz drugi raz, to nasza wina!

Menu

Ta witryna przechowuje dane, takie jak pliki cookie, aby umożliwić funkcjonalność witryny, w tym analizy i personalizację. Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie.