Information

Nowe produkty

Tarcze do cięcia gresu

Praca glazurnika to nieustanne zmaganie się z precyzyjnym cięciem płytek ceramicznych, porcelanowych i gresu. Jakość cięcia ma wpływ na ocenę wykonawcy oraz dalsze zlecenia. By usprawnić swe działania i osiągać satysfakcjonujące efekty, płytkarze powszechnie sięgają po tarcze do cięcia gresu montowane na szlifierkach kątowych. Wśród nich najlepsze są te, których powierzchnia jest pokryta syntetycznym substytutem diamentu - minerału uważanego za jeden z najtwardszych minerałów.

Chcesz osiągnąć najlepsze efekty działania i skrócić czas remontu - sięgnij po diamentowe tarcze do cięcia gresu firmy Wertec.

Tarcze do cięcia gresu 

Jest 49 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 49 elementów

Tarcze do cięcia gresu - różne rodzaje do wielu potrzeb

Wybór właściwego produktu zależy od stopnia eksploatacji, rodzaju ciętego materiału i szlifierki kątowej, na której będzie zamontowana tarcza do cięcia gresu. Do dyspozycji są tarcze do cięcia gresu:

  • do cięcia na sucho lub na mokro;
  • różnej średnicy tarczy i grubości;
  • z bieżnią ciągłą albo segmentami bez szczelin lub ze szczelinami dla uzyskania optymalnej prędkości cięcia;
  • z opcją wielokrotnego ostrzenia.

Firma Wertec wprowadziła oznaczenie kolorystyczne tarcz, by ułatwić rozróżnienie w zależności od ich przeznaczenia. Jest to pomocne przy wyborze oczekiwanego produktu, bo pozwala szybko się rozeznać w pełnym asortymencie danego rodzaju.

Tarcze do cięcia gresu w ofercie Harden Tools

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór tarcz diamentowych. Wszystkie tarcze do cięcia gresu marki Wertec cechują się bardzo dobrą jakością i zostały sprawdzone w realnym działaniu. Oferujemy produkty w różnych segmentach cenowych, by sprostać wszelakim potrzebom - zarówno profesjonalistów, jak i okazjonalnych użytkowników. Gwarantujemy bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu z przesyłką kurierską w 24 godziny.

Jeśli nie masz pewności, która tarcza do cięcia gresu będzie dla Ciebie najlepsza, zapoznaj się z opisami wraz z opiniami przy poszczególnych produktach lub skontaktuj się z nami - służymy doradztwem.