Information

Nowe produkty

Tarcze diamentowe

Diamentowa tarcza to narzędzie ścierne, które umożliwia cięcie m.in. ceramiki, drewna, gresu lub betonu. W naszym sklepie znajduje się bogata oferta tarcz, wykonanych ze stali lub metali lekkich. Ich krawędzie są pokryte sproszkowanym diamentem, który wzmacnia i zabezpiecza przed starciem. Tarcze diamentowe mają szerokie zastosowanie i są dostępne w wielu wariantach, zachęcamy do skorzystania z filtrów i wyboru odpowiedniego modelu.

Tarcze diamentowe 

Jest 88 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 88 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 88 elementów

Jakie tarcze diamentowe oferujemy w naszym sklepie?

Zapewniamy szeroki wybór tarcz diamentowych z segmentami o różnej wysokości i szerokości. Tarcze można podzielić pod względem materiałów, do których cięcia są przeznaczone. Znajdziesz u nas tarcze diamentowe do asfaltu z segmentem laserowym, w tym tarcze ratownicze do specjalnych zastosowań. Oferujemy również tarcze do cięcia płytek, betonu, gresu szkliwionego i szkła, a także tarcze do materiałów abrasive, za pomocą których ciąć można świeży beton i piaskowiec, a także twardsze materiały. Wreszcie, znajdziesz też u nas tarcze diamentowe do granitu i tarcze segmentowe, idealne do cięcia cegły, kostki brukowej, klinkieru czy betonu.

Ciesz się precyzją cięcia, jaką zapewnia tarcza diamentowa z Harden Tools

Diamentowa tarcza do cięcia materiałów budowlanych z naszego sklepu będzie udanym zakupem zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Sprawdź szczegóły naszej oferty i poznaj zalety każdej z tarcz, które sprzedajemy. Wybierz tę, która dostosowana jest do Twoich potrzeb lub skonsultuj się z naszym doradcą, byś mógł wykonać idealne i precyzyjne cięcia.

Tarcza diamentowa - jak wybrać odpowiednią do swoich potrzeb?

Wśród tarcz diamentowych, służących do cięcia i szlifowania wielu rodzajów materiałów, wyróżniamy:

  • tarczę diamentową z bieżnią ciągłą – jej powierzchnia jest gładka, dzięki czemu znalazła ona zastosowanie w opracowaniu materiałów twardych oraz kruchych, to idealna tarcza do cięcia płytek, tarcza do glazury i kamieni polowych,
  • tarczę diamentową segmentową bez szczelin – jej powierzchnia składa się z ostrzy umieszczonych w segmentach. Jest ona wykorzystywana do cięcia betonu, cegieł oraz klinkieru. Ta diamentowa tarcza może być stosowana również w przypadku materiałów kruchych, co czyni ją uniwersalną,
  • tarczę diamentową segmentową ze szczelinami – jej powierzchnia jest zbudowana z ostrzy znajdujących się w szczelinach, co zapewnia większą stabilność podczas pracy. W trakcie cięcia tarcza ta redukuje generowaną temperaturę, dzięki czemu nadaje się ona do obróbki lekkiego betonu, dachówek oraz miękkich cegieł.

Diamentowe tarcze służą również do pracy z drewnem, szkłem, stalą, metalem, aluminium i asfaltem. Dużą popularnością cieszą się ponadto tarcze do cięcia płytek oraz tarcze do glazury. Są to bardzo trwałe i odporne na ścieranie narzędzia, niezbędne przy wykonywaniu większości prac budowlanych. Zapraszamy do poznania naszej oferty, w razie pytań, chętnie służymy pomocą i radą.