Information

Nowe produkty

Narzędzia dla glazurnika

Oferujemy profesjonalne narzędzia dla glazurników nadające się zarówno do pracy przy domowym remoncie, jak i do zadań w budownictwie. Znajdziesz u nas wysokiej jakości tarcze diamentowe, koronki do glazury, maszynki do cięcia płytek oraz wiele fachowych akcesoriów glazurniczych. Należą do nich między innymi kółka tnące do maszynek, krzyżowe lasery liniowe, prowadniki statywy do lasera czy wyciskacze do silikonu.

Sprawdź naszą ofertę i znajdź narzędzia, których potrzebujesz w jakości, która gwarantuje doskonałą obróbkę glazury.

Narzędzia dla glazurnika 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Tarcze diamentowe

  Kategoria wirtualna przekierowana do strony https://www.harden-tools.pl/71-tarcze-diamentowe

 • Koronki do glazury

  Koronki marki Wertec są innowacyjnym rozwiązaniem do szybkiego wiercenia 
  twardych płytek, gresu, wszędzie tam,gdzie nie radzą sobie dotychczas 
  dostępne otwornice. Dzięki nowej technologii próżniowego lutowania 
  diament mocowany jest w temperaturze powyżej 1000 stopni Celsjusza,
  co znacząco zwiększa trwałość i zarazem szybkość wiercenia. Wykonane 
  są ze stali o wysokiej wytrzymałości, prędkość robocza wynosi od 10 000 
  do 14 000 obr/min. Końcówka zakończona gwintem M14 umożliwia zamontowanie 
  na powszechnie dostępnych szlifierkach kątowych.
  Koronki diamentowe Wertec to nieodzowne narzędzie dla każdego 
  nowoczesnego glazurnika.

 • Maszynki do glazury

  Maszynki do cięcia płytek są niezbędne przy wykonywaniu prac remontowych. Odpowiednio przycięte kafle pozwolą uzyskać idealny kształt, dopasowany do rodzaju powierzchni. W asortymencie naszego sklepu jest dostępna przecinarka do glazury ręczna w wielu wariantach, co pozwala dopasować je do przeznaczenia i posiadanego doświadczenia.


  Maszyny do glazury w wielu modelach

  W naszej ofercie znajdziesz przecinarki ręczne do glazury w wielu modelach. Różnią się one między innymi pod względem możliwej do uzyskania długości oraz przekątnej cięcia. Maszynka do cięcia glazury jest wyposażona w specjalny system, umożliwiający szybką zmianę kąta cięcia. Tak szeroki wybór maszyn pozwala dobrać odpowiednie narzędzia do cięcia płyt i płytek o różnych wymiarach. Ręczna przecinarka do glazury może być stosowana zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów, którzy samodzielnie wykonują prace remontowe w domu.

  Ręczne przecinarki do glazury – nasza oferta

  Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swoją nową maszynkę do cięcia płytek. Z jej pomocą wykończysz domowy remont i zrealizujesz wiele profesjonalnych zadań. Zadzwoń, by skontaktować się z naszym doradcą i uzyskać poradę, jaka przecinarka ręczna do glazury najlepiej sprawdzi się do Twoich celów. Zamów maszynkę do ręcznego cięcia płytek i zyskaj satysfakcję z perfekcyjnych nacięć i krawędzi.

  Maszynka do cięcia glazury - jak wybrać odpowiednią do swoich potrzeb?

  Maszyny do cięcia glazury różnią się ze względu na przeznaczenie oraz intensywność użytkowania. Przed wyborem konkretnej przecinarki, warto ustalić, jak będzie przez nas stosowana. Przecinarki ręczne do glazury dzielimy na:

  • standardowe lub profesjonalne – kryterium, które należy brać pod uwagę przy ich wyborze to intensywność stosowania. Jeśli nasza maszynka do cięcia płytek będzie stosowana sporadycznie, przy drobnych remontach, lepiej sięgnąć po model standardowy. Przy profesjonalnych i częstych pracach, należy wybrać profesjonalną przecinarkę,
  • jednopunktowe lub wielopunktowe – w tym wypadku istotny jest łamacz, który posiadają. Przy płytkach o prostym ułożeniu, warto zdecydować się na łamacz jednopunktowy, natomiast w przypadku płytek ciętych ukośnie, lepiej sprawdzi się maszyna do glazury z łamaczem wielopunktowym,
  • jednoprowadnicowe lub z podwójnymi prowadnicami – te maszynki do cięcia glazury wybierane są ze względu na system nacinania,
  • z kątownikiem stałym lub obrotowym – te kategorie różnią się funkcją akcesoriów.

  W ofercie naszego sklepu znajdują się maszynki do cięcia płytek od znanych i renomowanych producentów. Narzędzia te gwarantują łatwość użytkowania i efektywność podczas przeprowadzania prac remontowych. Maszyna do cięcia glazury jest wykorzystywana do opracowania nawet bardzo twardych tworzyw o niestandardowych wymiarach. Wykonana z trwałych i odpornych na działania środowiska naturalnego materiałów, gwarantuje sprawność na długi czas użytkowania. Zachęcamy do poznania całej oferty przecinarek. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 • Pozostałe

  W tej kategorii znajdą Państwo, narzędzia niezbędne
  w pracy każdego glazurnika: 
  prowadniki do koronek, ołówki stolarskie i kamieniarskie oraz
  wyciskacze wykonane z wytrzymałej stalowo- aluminiowej obudowy.