OUTLET

OUTLET

Wertec Outlet to kategoria powstała z myślą o klientach, którzy poszukują naszych produktów w niższych cenach. Do tej kategorii trafiają przede wszystkim towary uszkodzone podczas transportu. Są to uszkodzenia wizualne, nie mające wpływu na stan techniczny. W tej kategorii znajdują się również produkty po ekspozycji czy demonstracyjne, końcówki serii czy też po zwrotach.

1. Czy produkty są sprawne technicznie?
Oczywiście, każdy produkt jest sprawny. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży w naszym sklepie są sprawdzane przez naszego technika. Oferowane towary są sprawne i gotowe do użytkowania.

2. Czy produkty są używane, testowane?
W zdecydowanej większości są to produkty nowe, uszkodzone w transporcie. Jeżeli jednak produkt był używany - jako ekspozycyjny bądź demonstracyjny, w opisie przedmiotu znajdzie się taka informacja.

3. Czy produkty są uszkodzone, porysowane?
Produkty w kategorii outlet mogą posiadać rysy, odpryski czy też uszkodzenia wizualne, pęknięcia. Nie mają one jednak wpływu na użytkowanie przedmiotu. Każdy produkt ma swój indywidualny numer a uszkodzenia są opisane i pokazane na zdjęciach.

4. Czy produkty są kompletne, są wszystkie akcesoria?
Zawsze informujemy w opisie o ewentualnym braku elementów produktu. Jeśli takiej informacji nie ma to znaczy, że produkt jest kompletny.

5. Czy jest oryginalne opakowanie?
W zdecydowanej większości są to opakowania oryginalne. Pewna część może być zapakowana w opakowania zastępcze.Przed wysyłką produkty są odpowiednio przygotowywane do wysyłki i starannie pakowane aby dotarły do Państwa bezpiecznie.

Brak dostępnych produktów

Czekać na dalsze informacje! Więcej produktów będzie wyświetlanych tutaj w miarę ich dodawania.

Menu

Ta witryna przechowuje dane, takie jak pliki cookie, aby umożliwić funkcjonalność witryny, w tym analizy i personalizację. Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie.