Ręczne przecinarki do glazury

Ręczne przecinarki do glazury

Trwałe, lekkie, funkcjonalne, precyzyjne przecinarki ręczne do glazury to element podstawowego wyposażenia każdego płytkarza. Firma Wertec przygotowała szeroką gamę wysokiej jakości produktów przeznaczonych, zarówno dla profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów.


Ręczna przecinarka do glazury dopasowana do różnych potrzeb

Oferowane przez nas maszynki do cięcia płytek zostały opracowane we współpracy z profesjonalistami - zawodowymi wykonawcami, którzy intensywnie testowali przecinarki do glazury ręczne w trakcie pracy, nim trafiły one na rynek. Dzięki temu oddajemy do Twojej dyspozycji produkty, które sprawdzą się w każdych warunkach, są niezawodne i wytrzymałe. W zależności od potrzeb, na naszej stronie znajdziesz przecinarki ręczne do glazury:

  • różnej długości (od 600 mm do 1200 mm) - od niej będzie zależał maksymalny rozmiar ciętej płytki lub gresu;
  • wyposażone w laser, który umożliwia dokładniejszą i precyzyjniejszą pracę;
  • z jednopunktowym i wielopunktowym łamaczem.

Wszystkie ręczne przecinarki do glazury Wertec charakteryzuje bezpieczeństwo wykonania - nie posiadają ostrych elementów, którymi można się zranić w czasie pracy. Ich zaletą, jak wszystkich ręcznych gilotyn, jest również niewielka powierzchnia robocza oraz mała ilość zabrudzeń powstających w czasie cięcia.

Przecinarki do glazury ręczne w ofercie Harden Tools

Wszystkie ręczne przecinarki do glazury prezentowane na naszej stronie cechuje doskonały stosunek ceny do jakości. Potwierdzają to recenzje i oceny autentycznych użytkowników, które znajdują się przy opisach poszczególnych modeli maszynek. Opinie nie kłamią - nasze produkty spełniają wszelkie oczekiwania.

Dla wygody kupujących, każda zakupiona przecinarka ręczna do glazury zostanie dostarczona za darmo przesyłką kurierską. Otrzymasz wybrany sprzęt pod drzwi, by móc od razu rozpocząć działanie. Wybierz najlepszą ręczną przecinarkę do glazury i przekonaj się, o ile łatwiejsza może być praca przy płytkowaniu.

Aktywne filtry

Profesjonalna maszynka do cięcia glazury i płytek ceramicznych.

Przecinarka umożliwia łatwe i szybkie cięcie określonej szerokości płytek. 

Dostawa: 24h-48h

Maszynka do cięcia glazury WT-TL12 to przecinarka z dokładną podziałką, która pozwala na precyzyjne cięcie określonej szerokości płytki. Blat pokryty został pianką, co pozwala na dokładne łamanie płytki. Pojedyncza prowadnica, gwarantuje stabilną pracę. Maszynka została wyposażona w laser, który ułatwi prace każdemu.Dostawa: 24h-48h

Maszynka do cięcia glazury o maksymalnej długości cięcia 1200mm .

Dla profesjonalistów jak i domowych majsterkowiczów.

Dostawa: 24h-48h

Maszynka do cięcia glazury WT3052 to przecinarka z nowej serii Slim. Cechuje się niewielkimi rozmiarami- blat ma zaledwie 8 cm szerokości, całość po złożeniu z przymiarami ma zaledwie 14 cm. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, dzięki podporom bocznym zachowuje stabilność oraz funkcjonalność standardowych maszynek.

Dostawa: 24h-48h

Maszynka do cięcia glazury WT-TL15 to przecinarka z dokładną podziałką, która pozwala na precyzyjne cięcie określonej szerokości płytki. Blat pokryty został pianką, co pozwala na precyzyjne i dokładne łamanie płytki. Pojedyncza prowadnica, gwarantuje stabilną pracę.

Dostawa: 24h-48h

Maszynka do cięcia glazury WT-TL18 to przecinarka z dokładną podziałką, która pozwala na precyzyjne cięcie określonej szerokości płytki. Blat pokryty został pianką, co pozwala na precyzyjne i dokładne łamanie płytki. Pojedyncza prowadnica, gwarantuje stabilną i precyzyjną pracę. Maszynka została wyposażona w laser, który ułatwi prace każdemu.

Dostawa: 24h-48h

Maszynka do cięcia glazury WT-TL08 to przecinarka z dokładną podziałką, która pozwala na precyzyjne cięcie określonej szerokości płytki. Blat pokryty został pianką, co pozwala na  dokładne łamanie płytki. Pojedyncza prowadnica, gwarantuje stabilną  pracę.

Dostawa: 24h-48h

Maszynka do cięcia glazury PRO 900mm.

Dokładna podziałka pozwala na precyzyjne cięcie określonej szerokości płytki. 

Blat pokryty został miękką pianką, co pozwala na precyzyjne i dokładne łamanie płytki. Pojedyncza profilowana prowadnica, gwarantuje stabilną i precyzyjną pracę. 

Świetna i solidna maszynka z której każdy nasz klient jest zadowolony.


Dostawa: 24h-48h

Przecinarki do ciecia płytek ściennych i podłogowych oraz gresu GIGA-CUT
to profesjonalny sprzęt dla każdego fachowca.

Dostawa: 24h-48h

Przecinarki do ciecia płytek ściennych i podłogowych oraz gresu GIGA-CUT
to profesjonalny sprzęt dla każdego fachowca.

Dostawa: 24h-48h

Przecinarki do ciecia płytek ściennych i podłogowych oraz gresu GIGA-CUT
to profesjonalny sprzęt dla każdego fachowca.

Dostawa: 24h-48h

Przecinarki do ciecia płytek ściennych i podłogowych oraz gresu MAGIC-CUT
to profesjonalny sprzęt dla każdego fachowca.

Dostawa: 24h-48h
Menu

Ta witryna przechowuje dane, takie jak pliki cookie, aby umożliwić funkcjonalność witryny, w tym analizy i personalizację. Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie.