Information

Nowe produkty

Ręczne przecinarki do glazury

Trwałe, lekkie, funkcjonalne, precyzyjne przecinarki ręczne do glazury to element podstawowego wyposażenia każdego płytkarza. Firma Wertec przygotowała szeroką gamę wysokiej jakości produktów przeznaczonych, zarówno dla profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów.

Ręczne przecinarki do glazury 

Jest 28 produktów.
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Ręczna przecinarka do glazury dopasowana do różnych potrzeb

Oferowane przez nas maszynki do cięcia płytek zostały opracowane we współpracy z profesjonalistami - zawodowymi wykonawcami, którzy intensywnie testowali przecinarki do glazury ręczne w trakcie pracy, nim trafiły one na rynek. Dzięki temu oddajemy do Twojej dyspozycji produkty, które sprawdzą się w każdych warunkach, są niezawodne i wytrzymałe. W zależności od potrzeb, na naszej stronie znajdziesz przecinarki ręczne do glazury:

  • różnej długości (od 600 mm do 1200 mm) - od niej będzie zależał maksymalny rozmiar ciętej płytki lub gresu;
  • wyposażone w laser, który umożliwia dokładniejszą i precyzyjniejszą pracę;
  • z jednopunktowym i wielopunktowym łamaczem.

Wszystkie ręczne przecinarki do glazury Wertec charakteryzuje bezpieczeństwo wykonania - nie posiadają ostrych elementów, którymi można się zranić w czasie pracy. Ich zaletą, jak wszystkich ręcznych gilotyn, jest również niewielka powierzchnia robocza oraz mała ilość zabrudzeń powstających w czasie cięcia.

Przecinarki do glazury ręczne w ofercie Harden Tools

Wszystkie ręczne przecinarki do glazury prezentowane na naszej stronie cechuje doskonały stosunek ceny do jakości. Potwierdzają to recenzje i oceny autentycznych użytkowników, które znajdują się przy opisach poszczególnych modeli maszynek. Opinie nie kłamią - nasze produkty spełniają wszelkie oczekiwania.

Dla wygody kupujących, każda zakupiona przecinarka ręczna do glazury zostanie dostarczona za darmo przesyłką kurierską. Otrzymasz wybrany sprzęt pod drzwi, by móc od razu rozpocząć działanie. Wybierz najlepszą ręczną przecinarkę do glazury i przekonaj się, o ile łatwiejsza może być praca przy płytkowaniu.