Information

Nowe produkty

Przecinarki i maszynki do glazury

Oferujemy wysokiej jakości ręczne przecinarki do glazury, które dostępne są w wielu modelach dopasowanych do potrzeb profesjonalistów i początkujących glazurników. Maszynka do cięcia płytek to urządzenie do szybkiego i precyzyjnego ręcznego cięcia i nacinania płytek glazurniczych pod kątem lub po przekątnej. Wybierając maszynkę z naszej oferty, możesz być pewien jej solidnej konstrukcji i precyzji cięcia, które gwarantują wysokogatunkowe kółka łożyskowe, profilowane prowadnice, laser i wygodna podziałka.

Przecinarki i maszynki do glazury 

Jest 20 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 20 elementów

Maszyny do glazury w wielu modelach

W naszej ofercie znajdziesz przecinarki ręczne do glazury w wielu modelach. Różnią się one między innymi pod względem możliwej do uzyskania długości i przekątnej cięcia. Ponadto niektóre modele z naszego sklepu wyposażone są w specjalny system umożliwiający szybką zmianę kąta cięcia. Tak szeroki wybór maszyn pozwala dobrać odpowiednie narzędzia do cięcia płyt i płytek o różnych wymiarach.

Sprawdź maszynki do cięcia płytek

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swoją nową maszynkę do cięcia płytek. Z jej pomocą wykończysz domowy remont i zrealizujesz wiele profesjonalnych zadań. Zadzwoń, by skontaktować się z naszym doradcą i uzyskać poradę, który model najlepiej sprawdzi się dla Twojego celu. Zamów maszynkę do ręcznego cięcia płytek i zyskaj satysfakcję z perfekcyjnych nacięć i krawędzi.