Information

Nowe produkty

Tarcze diamentowe do szlifowania

Tarcze garnkowe to wyjątkowo żywotne, wytrzymałe i dostępne w dużej różnorodności modeli tarcze diamentowe, które doskonale zeszlifują i wyrównają wiele trudnych powierzchni. Tarcze pozwolą Ci usunąć nierówności z powierzchni takich materiałów jak beton, beton licowy, cegła i klinkier, gazobeton, płyta ceramiczna czy kostka brukowa.

Tarcze diamentowe do szlifowania 

Jest 34 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 34 elementów

Jakie tarcze diamentowe oferujemy?

W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów tarcz diamentowych o parametrach dostosowanych do wymagających zadań. Oferujemy między innymi lekkie tarcze z otworami zapobiegającymi ich przegrzaniu się podczas pracy, a także tarcze turbo, których segmenty wzmocnione są dużą koncentracją diamentu. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz też tarcze do maszyn jednogłowicowych i urządzeń z odpowiednim mocowaniem. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie internetowym wykazują zwiększoną wytrzymałość dzięki nowoczesnym technologiom wykończenia.

Zamawiaj tarcze diamentowe do szlifowania w sklepie, który gwarantuje ich wysoką żywotność

Tarcza diamentowa do szlifowania to wybór dla wszystkich, którzy oczekują nie tylko idealnie gładkiego szlifu, ale i wysokiej żywotności oraz maksymalnie niskiej ścieralności tarcz. Sprawdź oferowane przez nas modele i zamów ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom lub skontaktuj się z naszym doradcą, by uzyskać profesjonalną poradę i wykończyć swoje powierzchnie na gładko.