Information

Nowe produkty

Koronki do glazury

Koronka do glazury to profesjonalne narzędzie, którym wywiercisz otwory pod wszelkie instalacje wodne, odpływy oraz puszki elektryczne. Koronki radzą sobie świetnie z wieloma rodzajami materiałów, takimi jak gres, gres porcelanowy, granit, a także marmur. Oferujemy koronki diamentowe, które sprzedajemy pojedynczo lub w zestawach zawierających koronki o różnych rozmiarach. Ponadto znajdziesz też u nas koronki galwaniczne do pracy z wiertarką bezudarową.

Jakie koronki do glazury oferujemy?

Oferujemy szeroki wybór koronek do glazury w wielu rozmiarach i szerokim zakresie prędkości roboczej. Rozmiary koronek dostępne w naszym sklepie to: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 25, 30, 35, 42, 48, 65 i 68 mm. Nasze produkty stworzone są ze stali o wysokiej wytrzymałości, mają końcówki z gwintem M14 pasującym do szlifierek kątowych, a ich prędkość robocza sięga od 10 000 do 14 000 obrotów na minutę.

Zamów koronki do glazury i wywierć idealne otwory pod swoje instalacje

Sprawdź szczegóły oferty koronek do glazury w naszym sklepie. Skorzystaj z porady naszego doradcy lub sam zdecyduj, która koronka będzie odpowiednia dla Twojego materiału i celu. Zamów narzędzie, dzięki któremu szybko, sprawnie i dokładnie wywiercisz otwory tam, gdzie nie poradziły sobie nawet otwornice.

Koronki do glazury 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie