Information

Nowe produkty

Koronki do glazury

Koronka do glazury to profesjonalne narzędzie, którym wywiercisz otwory pod wszelkie instalacje wodne, odpływy oraz puszki elektryczne. Koronki radzą sobie świetnie z wieloma rodzajami materiałów, takimi jak gres, gres porcelanowy, granit, a także marmur. Oferujemy koronki diamentowe, które sprzedajemy pojedynczo lub w zestawach zawierających koronki o różnych rozmiarach. Ponadto znajdziesz też u nas koronki galwaniczne do pracy z wiertarką bezudarową.

Koronki do glazury 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Jakie koronki do glazury oferujemy?

Oferujemy szeroki wybór koronek do glazury w wielu rozmiarach i szerokim zakresie prędkości roboczej. Rozmiary koronek dostępne w naszym sklepie to: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 25, 30, 35, 40, 42, 45, 48, 50, 55, 60, 65 i 68, 80, 85, 120 mm. Nasze produkty stworzone są ze stali o wysokiej wytrzymałości, mają końcówki z gwintem M14 pasującym do szlifierek kątowych, a ich prędkość robocza sięga od 10 000 do 14 000 obrotów na minutę.

Zamów koronki do glazury i wywierć idealne otwory pod swoje instalacje

Sprawdź szczegóły oferty koronek do glazury w naszym sklepie. Skorzystaj z porady naszego doradcy lub sam zdecyduj, która koronka będzie odpowiednia dla Twojego materiału i celu. Zamów narzędzie, dzięki któremu szybko, sprawnie i dokładnie wywiercisz otwory tam, gdzie nie poradziły sobie nawet otwornice.

Koronki do glazury – rodzaje

Oferujemy kilka kategorii koronek do glazury. Nasz asortyment tworzą:

Koronki do glazury diamentowe WERTEC PREMIUM – idealne do wiercenia otworów w gresie porcelanowym, gresie, granicie i marmurze. Przydadzą się do przygotowania wlotów pod odpływy, instalacje wodne i puszki elektryczne. Cechują się wysoką jakością i trwałością. Poradzą sobie wszędzie tam, gdzie zawiodły dostępne otwornice. Najnowsza technologia próżniowego lutowania znacznie zwiększa trwałość koronek oraz umożliwia używanie ich przy wysokiej prędkości roboczej. Końcówki zakończone odpowiednim gwintem sprawiają, że koronki mogą być montowane na powszechnie dostępnych szlifierkach kątowych. Wspaniale wspomagają pracę glazurnika.

Koronki do glazury diamentowe TOOLMAN STANDARD są przeznaczone do wiercenia otworów w bardzo trwałych materiałach takich jak granit czy marmur. Świetnie sprawdzą się jako narzędzia pomocne w wykonaniu precyzyjnych wylotów pod instalację elektryczną lub wodno-kanalizacyjną w płytkach kamiennych i ceramicznych. Są wykonane z bardzo wytrzymałej stali, przystosowanej do pracy przy bardzo dużej prędkości roboczej. Dzięki użytym końcówkom, koronki do glazury bardzo łatwo zamontować na popularnych szlifierkach kątowych.

Koronki do glazury galwaniczne WTB są pokryte diamentowym ziarnem. Są przeznaczone do pracy z wiertarką bezudarową. Podczas pracy z tego rodzaju koronkami bardzo ważne jest, aby od czasu do czasu chłodzić je wodą. Dodatkowo nie należy wywierać na te koronki dużego nacisku podczas pracy, ponieważ może to prowadzić do szybkiego zużycia materiału.

Koronki do glazury — czym są?

Koronki do glazury to specjalistyczne narzędzia służące do wywiercania otworów w wytrzymałych materiałach takich jak gres, granit czy marmur. Każda koronka do glazury charakteryzuje się innym zakresem prędkości roboczej oraz rozmiarem. Koronki diamentowe do glazury w zestawie to idealne rozwiązanie dla glazurników, którzy w swojej pracy wykorzystują wiele rodzajów koronek. Oferowane przez nas zestawy znacznie ułatwią i przyspieszą wszelkie czynności związane wywiercaniem otworów w trwałych materiałach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.