WERTEC

WERTEC - to marka skupiająca się na technice diamentowej jest 
to nowoczesna metoda umożliwiająca cięcie
oraz wykonywanie
odwiertów w materiałach takich jak: b
eton, gres, kamień naturalny,
asfalt, beton zbrojony, granit etc. 
Tarcze diamentowe są zróżnicowane.
Różnice pomiędzy wysokością i szerokością segmentu,wielkością
body czy jakością ziarna dia...

WERTEC - to marka skupiająca się na technice diamentowej jest 
to nowoczesna metoda umożliwiająca cięcie
oraz wykonywanie
odwiertów w materiałach takich jak: b
eton, gres, kamień naturalny,
asfalt, beton zbrojony, granit etc. 
Tarcze diamentowe są zróżnicowane.
Różnice pomiędzy wysokością i szerokością segmentu,wielkością
body czy jakością ziarna diamentowego,
pozwalają nam na perfekcyjny
dobór tarczy do urządzenia oraz materiału. Dzięki czemu jesteśmy w
stanie uzyskać optymalne cięcie. 
Każdy produkt cechuje się bardzo
wysokim współczynnikiem jakości do ceny. 
Nasz szeroki
asortyment pozwalanam zaspokoić potrzeby najbardziej
wymagających klientów.
Wertec to profesjonalizm i duża ilość zadowolonych klientów!

Więcej

WERTEC 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Tarcze diamentowe

  Oferujemy wysokiej jakości tarcze diamentowe do profesjonalnych i domowych prac glazurniczych. Wysokogatunkowe materiały zapewniają żywotność tarcz, a wysoka jakość ziarna diamentowego gwarantuje precyzyjne cięcia nawet twardych materiałów takich jak beton czy kamień naturalny. Oferujemy wiele modeli tarcz przeznaczonych do różnego rodzaju i stopnia twardości surowców, w tym do ceramiki, asfaltu czy granitu. 


  Jakie tarcze diamentowe oferujemy w naszym sklepie?

  Zapewniamy szeroki wybór tarcz diamentowych z segmentami o różnej wysokości i szerokości. Tarcze można podzielić pod względem materiałów, do których cięcia są przeznaczone. Znajdziesz u nas tarcze diamentowe do asfaltu z segmentem laserowym, w tym tarcze ratownicze do specjalnych zastosowań. Oferujemy również tarcze do betonu, ceramiki, gresu szkliwionego i szkła, a także tarcze do materiałów abrasive, za pomocą których ciąć można świeży beton i piaskowiec, a także twardsze materiały. Wreszcie, znajdziesz też u nas tarcze diamentowe do granitu i tarcze segmentowe, idealne do cięcia cegły, kostki brukowej, klinkieru czy betonu.

  Ciesz się precyzją cięcia, jaka zapewnia tarcza diamentowa z Harden Tools

  Diamentowa tarcza do cięcia materiałów budowlanych z naszego sklepu będzie udanym zakupem zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Sprawdź szczegóły naszej oferty i poznaj zalety każdej z tarcz, które sprzedajemy. Wybierz tę, która dostosowana jest do Twoich potrzeb lub skonsultuj się z naszym doradcą, byś mógł wykonać idealne cięcia.

 • Koronki do glazury

  Koronka do glazury to profesjonalne narzędzie, którym wywiercisz otwory pod wszelkie instalacje wodne, odpływy oraz puszki elektryczne. Koronki radzą sobie świetnie z wieloma rodzajami materiałów, takimi jak gres, gres porcelanowy, granit, a także marmur. Oferujemy koronki diamentowe, które sprzedajemy pojedynczo lub w zestawach zawierających koronki o różnych rozmiarach. Ponadto znajdziesz też u nas koronki galwaniczne do pracy z wiertarką bezudarową.

  Jakie koronki do glazury oferujemy?

  Oferujemy szeroki wybór koronek do glazury w wielu rozmiarach i szerokim zakresie prędkości roboczej. Rozmiary koronek dostępne w naszym sklepie to: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 25, 30, 35, 42, 48, 65 i 68 mm. Nasze produkty stworzone są ze stali o wysokiej wytrzymałości, mają końcówki z gwintem M14 pasującym do szlifierek kątowych, a ich prędkość robocza sięga od 10 000 do 14 000 obrotów na minutę.

  Zamów koronki do glazury i wywierć idealne otwory pod swoje instalacje

  Sprawdź szczegóły oferty koronek do glazury w naszym sklepie. Skorzystaj z porady naszego doradcy lub sam zdecyduj, która koronka będzie odpowiednia dla Twojego materiału i celu. Zamów narzędzie, dzięki któremu szybko, sprawnie i dokładnie wywiercisz otwory tam, gdzie nie poradziły sobie nawet otwornice.

 • Maszyny

  W tej kategorii znajdą Państwo maszynki do glazury 600-1200.
  Maszynki do glazury to niezbędne narzędzie w pracy glazurnika,
  pozwalające na wykonanie precyzyjnego cięcia. Dzięki świetnemu
  wykonaniu narzędzia cechują się dużą wytrzymałością oraz komfortem pracy.

 • Tarcze diamentowe do szlifowania

  Tarcze garnkowe to wyjątkowo żywotne, wytrzymałe i dostępne w dużej różnorodności modeli tarcze diamentowe, które doskonale zeszlifują i wyrównają wiele trudnych powierzchni. Tarcze pozwolą Ci usunąć nierówności z powierzchni takich materiałów jak beton, beton licowy, cegła i klinkier, gazobeton, płyta ceramiczna czy kostka brukowa.


  Jakie tarcze diamentowe oferujemy?

  W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów tarcz diamentowych o parametrach dostosowanych do wymagających zadań. Oferujemy między innymi lekkie tarcze z otworami zapobiegającymi ich przegrzaniu się podczas pracy, a także tarcze turbo, których segmenty wzmocnione są dużą koncentracją diamentu. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz też tarcze do maszyn jednogłowicowych i urządzeń z odpowiednim mocowaniem. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie internetowym wykazują zwiększoną wytrzymałość dzięki nowoczesnym technologiom wykończenia.

  Zamawiaj tarcze diamentowe do szlifowania w sklepie, który gwarantuje ich wysoką żywotność

  Tarcza diamentowa do szlifowania to wybór dla wszystkich, którzy oczekują nie tylko idealnie gładkiego szlifu, ale i wysokiej żywotności oraz maksymalnie niskiej ścieralności tarcz. Sprawdź oferowane przez nas modele i zamów ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom lub skontaktuj się z naszym doradcą, by uzyskać profesjonalną poradę i wykończyć swoje powierzchnie na gładko.

 • Korony diamentowe

  W tej kategorii znajdą Państwo korony diamentowe 
  przeznaczone do wiercenia w materiałach takich jak: 
  beton, beton zbrojony, kamień naturalny i wszelkiego
  rodzaju materiały budowlane. Wysoka koncentracja
  diamentu wydłuża okres użytkowania korony, a
  laserowy spaw umożliwia pracę na sucho.
  Mając jednak na uwadze żywotność narzędzia
  zaleca się wiercenie na mokro.