WERTEC

WERTEC - to marka skupiająca się na technice diamentowej jest 
to nowoczesna metoda umożliwiająca cięcie
oraz wykonywanie
odwiertów w materiałach takich jak: b
eton, gres, kamień naturalny,
asfalt, beton zbrojony, granit etc. 
Tarcze diamentowe są zróżnicowane.
Różnice pomiędzy wysokością i szerokością segmentu,wielkością
body czy jakością ziarna dia...

WERTEC - to marka skupiająca się na technice diamentowej jest 
to nowoczesna metoda umożliwiająca cięcie
oraz wykonywanie
odwiertów w materiałach takich jak: b
eton, gres, kamień naturalny,
asfalt, beton zbrojony, granit etc. 
Tarcze diamentowe są zróżnicowane.
Różnice pomiędzy wysokością i szerokością segmentu,wielkością
body czy jakością ziarna diamentowego,
pozwalają nam na perfekcyjny
dobór tarczy do urządzenia oraz materiału. Dzięki czemu jesteśmy w
stanie uzyskać optymalne cięcie. 
Każdy produkt cechuje się bardzo
wysokim współczynnikiem jakości do ceny. 
Nasz szeroki
asortyment pozwalanam zaspokoić potrzeby najbardziej
wymagających klientów.
Wertec to profesjonalizm i duża ilość zadowolonych klientów!

Więcej

WERTEC 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Tarcze diamentowe

  Diamentowa tarcza to narzędzie ścierne, które umożliwia cięcie m.in. ceramiki, drewna, gresu lub betonu. W naszym sklepie znajduje się bogata oferta tarcz, wykonanych ze stali lub metali lekkich. Ich krawędzie są pokryte sproszkowanym diamentem, który wzmacnia i zabezpiecza przed starciem. Tarcze diamentowe mają szerokie zastosowanie i są dostępne w wielu wariantach, zachęcamy do skorzystania z filtrów i wyboru odpowiedniego modelu.


  Jakie tarcze diamentowe oferujemy w naszym sklepie?

  Zapewniamy szeroki wybór tarcz diamentowych z segmentami o różnej wysokości i szerokości. Tarcze można podzielić pod względem materiałów, do których cięcia są przeznaczone. Znajdziesz u nas tarcze diamentowe do asfaltu z segmentem laserowym, w tym tarcze ratownicze do specjalnych zastosowań. Oferujemy również tarcze do cięcia płytek, betonu, gresu szkliwionego i szkła, a także tarcze do materiałów abrasive, za pomocą których ciąć można świeży beton i piaskowiec, a także twardsze materiały. Wreszcie, znajdziesz też u nas tarcze diamentowe do granitu i tarcze segmentowe, idealne do cięcia cegły, kostki brukowej, klinkieru czy betonu.

  Ciesz się precyzją cięcia, jaką zapewnia tarcza diamentowa z Harden Tools

  Diamentowa tarcza do cięcia materiałów budowlanych z naszego sklepu będzie udanym zakupem zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Sprawdź szczegóły naszej oferty i poznaj zalety każdej z tarcz, które sprzedajemy. Wybierz tę, która dostosowana jest do Twoich potrzeb lub skonsultuj się z naszym doradcą, byś mógł wykonać idealne i precyzyjne cięcia.

  Tarcza diamentowa - jak wybrać odpowiednią do swoich potrzeb?

  Wśród tarcz diamentowych, służących do cięcia i szlifowania wielu rodzajów materiałów, wyróżniamy:

  • tarczę diamentową z bieżnią ciągłą – jej powierzchnia jest gładka, dzięki czemu znalazła ona zastosowanie w opracowaniu materiałów twardych oraz kruchych, to idealna tarcza do cięcia płytek, tarcza do glazury i kamieni polowych,
  • tarczę diamentową segmentową bez szczelin – jej powierzchnia składa się z ostrzy umieszczonych w segmentach. Jest ona wykorzystywana do cięcia betonu, cegieł oraz klinkieru. Ta diamentowa tarcza może być stosowana również w przypadku materiałów kruchych, co czyni ją uniwersalną,
  • tarczę diamentową segmentową ze szczelinami – jej powierzchnia jest zbudowana z ostrzy znajdujących się w szczelinach, co zapewnia większą stabilność podczas pracy. W trakcie cięcia tarcza ta redukuje generowaną temperaturę, dzięki czemu nadaje się ona do obróbki lekkiego betonu, dachówek oraz miękkich cegieł.

  Diamentowe tarcze służą również do pracy z drewnem, szkłem, stalą, metalem, aluminium i asfaltem. Dużą popularnością cieszą się ponadto tarcze do cięcia płytek oraz tarcze do glazury. Są to bardzo trwałe i odporne na ścieranie narzędzia, niezbędne przy wykonywaniu większości prac budowlanych. Zapraszamy do poznania naszej oferty, w razie pytań, chętnie służymy pomocą i radą.

 • Koronki do glazury

  Koronka do glazury to profesjonalne narzędzie, którym wywiercisz otwory pod wszelkie instalacje wodne, odpływy oraz puszki elektryczne. Koronki radzą sobie świetnie z wieloma rodzajami materiałów, takimi jak gres, gres porcelanowy, granit, a także marmur. Oferujemy koronki diamentowe, które sprzedajemy pojedynczo lub w zestawach zawierających koronki o różnych rozmiarach. Ponadto znajdziesz też u nas koronki galwaniczne do pracy z wiertarką bezudarową.

  Jakie koronki do glazury oferujemy?

  Oferujemy szeroki wybór koronek do glazury w wielu rozmiarach i szerokim zakresie prędkości roboczej. Rozmiary koronek dostępne w naszym sklepie to: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 25, 30, 35, 42, 48, 65 i 68 mm. Nasze produkty stworzone są ze stali o wysokiej wytrzymałości, mają końcówki z gwintem M14 pasującym do szlifierek kątowych, a ich prędkość robocza sięga od 10 000 do 14 000 obrotów na minutę.

  Zamów koronki do glazury i wywierć idealne otwory pod swoje instalacje

  Sprawdź szczegóły oferty koronek do glazury w naszym sklepie. Skorzystaj z porady naszego doradcy lub sam zdecyduj, która koronka będzie odpowiednia dla Twojego materiału i celu. Zamów narzędzie, dzięki któremu szybko, sprawnie i dokładnie wywiercisz otwory tam, gdzie nie poradziły sobie nawet otwornice.


  Koronki do glazury – rodzaje

  Oferujemy kilka kategorii koronek do glazury. Nasz asortyment tworzą:

  Koronki do glazury diamentowe WERTEC PREMIUM – idealne do wiercenia otworów w gresie porcelanowym, gresie, granicie i marmurze. Przydadzą się do przygotowania wlotów pod odpływy, instalacje wodne i puszki elektryczne. Cechują się wysoką jakością i trwałością. Poradzą sobie wszędzie tam, gdzie zawiodły dostępne otwornice. Najnowsza technologia próżniowego lutowania znacznie zwiększa trwałość koronek oraz umożliwia używanie ich przy wysokiej prędkości roboczej. Końcówki zakończone odpowiednim gwintem sprawiają, że koronki mogą być montowane na powszechnie dostępnych szlifierkach kątowych. Wspaniale wspomagają pracę glazurnika.

  Koronki do glazury diamentowe TOOLMAN STANDARD są przeznaczone do wiercenia otworów w bardzo trwałych materiałach takich jak granit czy marmur. Świetnie sprawdzą się jako narzędzia pomocne w wykonaniu precyzyjnych wylotów pod instalację elektryczną lub wodno-kanalizacyjną w płytkach kamiennych i ceramicznych. Są wykonane z bardzo wytrzymałej stali, przystosowanej do pracy przy bardzo dużej prędkości roboczej. Dzięki użytym końcówkom, koronki do glazury bardzo łatwo zamontować na popularnych szlifierkach kątowych.

  Koronki do glazury galwaniczne WTB są pokryte diamentowym ziarnem. Są przeznaczone do pracy z wiertarką bezudarową. Podczas pracy z tego rodzaju koronkami bardzo ważne jest, aby od czasu do czasu chłodzić je wodą. Dodatkowo nie należy wywierać na te koronki dużego nacisku podczas pracy, ponieważ może to prowadzić do szybkiego zużycia materiału.

  Koronki do glazury — czym są?

  Koronki do glazury to specjalistyczne narzędzia służące do wywiercania otworów w wytrzymałych materiałach takich jak gres, granit czy marmur. Każda koronka do glazury charakteryzuje się innym zakresem prędkości roboczej oraz rozmiarem. Koronki diamentowe do glazury w zestawie to idealne rozwiązanie dla glazurników, którzy w swojej pracy wykorzystują wiele rodzajów koronek. Oferowane przez nas zestawy znacznie ułatwią i przyspieszą wszelkie czynności związane wywiercaniem otworów w trwałych materiałach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Maszyny

  W tej kategorii znajdą Państwo maszynki do glazury 600-1200.
  Maszynki do glazury to niezbędne narzędzie w pracy glazurnika,
  pozwalające na wykonanie precyzyjnego cięcia. Dzięki świetnemu
  wykonaniu narzędzia cechują się dużą wytrzymałością oraz komfortem pracy.

 • Tarcze diamentowe do szlifowania

  Tarcze garnkowe to wyjątkowo żywotne, wytrzymałe i dostępne w dużej różnorodności modeli tarcze diamentowe, które doskonale zeszlifują i wyrównają wiele trudnych powierzchni. Tarcze pozwolą Ci usunąć nierówności z powierzchni takich materiałów jak beton, beton licowy, cegła i klinkier, gazobeton, płyta ceramiczna czy kostka brukowa.


  Jakie tarcze diamentowe oferujemy?

  W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów tarcz diamentowych o parametrach dostosowanych do wymagających zadań. Oferujemy między innymi lekkie tarcze z otworami zapobiegającymi ich przegrzaniu się podczas pracy, a także tarcze turbo, których segmenty wzmocnione są dużą koncentracją diamentu. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz też tarcze do maszyn jednogłowicowych i urządzeń z odpowiednim mocowaniem. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie internetowym wykazują zwiększoną wytrzymałość dzięki nowoczesnym technologiom wykończenia.

  Zamawiaj tarcze diamentowe do szlifowania w sklepie, który gwarantuje ich wysoką żywotność

  Tarcza diamentowa do szlifowania to wybór dla wszystkich, którzy oczekują nie tylko idealnie gładkiego szlifu, ale i wysokiej żywotności oraz maksymalnie niskiej ścieralności tarcz. Sprawdź oferowane przez nas modele i zamów ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom lub skontaktuj się z naszym doradcą, by uzyskać profesjonalną poradę i wykończyć swoje powierzchnie na gładko.

 • Korony diamentowe

  W tej kategorii znajdą Państwo korony diamentowe 
  przeznaczone do wiercenia w materiałach takich jak: 
  beton, beton zbrojony, kamień naturalny i wszelkiego
  rodzaju materiały budowlane. Wysoka koncentracja
  diamentu wydłuża okres użytkowania korony, a
  laserowy spaw umożliwia pracę na sucho.
  Mając jednak na uwadze żywotność narzędzia
  zaleca się wiercenie na mokro.